2016-03-19

Нести високо материнське покликання!

Напередодні свята 8-го березня наш волонтер Віра Іванівна Махоріна організувала зустріч колективу соціального Центру захисту матері та дитини з відомими людьми селища Нове. Тут були голова селищної Ради Сергій Павлович Денисенко, секретар Ірина Павлівна Огаль, завідуюча селищною бібліотекою Катерина Василівна Салтан та місцева поетеса, член літературного обєднання «Парус» Валентина Саєнко.
 
Тема зустрічі: Краса Душі людської. У своїх зверненнях до молоденьких мам гості з душевним теплом, любовю, ніжністю наголошували на тому, що їм слід завжди пам’ятати та високо нести материнське покликання, бути гідними свого материнського призначення, виховувати в дітях повагу до святого імені жінки-матері, Вітчизни, України. Багато гарних поетичних слів, що розкривають красу Душі людської,  пролунало у віршах Валентини Саєнко.
  
 
Цього разу кожній дитині закладу було вручено мякі іграшки, які приготували для них члени ініціативної групи ТОС м. Кіровограда. А дорослих гості пригостили цукерками та смачним тортом.
Ця зустріч надовго залишиться в памяті молодих мам, бо вони в черговий раз відчули добре, щире, сердечне ставлення до і повагу до себе, - сказала, прощаючись, директор Центру Інна Олександрівна Жолобова.
Ініціативна група ТОС, м. Кіровоград  

Комментариев нет:

Отправить комментарий