2017-10-30

Закладання Духовного Магніту в Житомирі


7 травня 2017 року відбулось закладення Духовного Магніту в історичному центрі Житомира. 
Житомир - стародавнє місто, яке було засновано у 884 році на скелястих берегах судноплавної на ту пору річки Кам’янки. Гранітні скелі містять в собі розломи, що створює постійне джерело виходу на поверхню землі природної енергії, так зване "Місто сили". Мабуть, саме це і спонукало наших предків створити перше поселення саме тут. І справді: який би ти не був втомлений, які б буревії не проносилися би у твоїй буденності, досить десять хвилин постояти над обривом, подивитися на крони дерев, що височать далеко під ногами, на виблискуючу під промінням сонця, змієподібну річку, що з тихим гуркотінням перекачує свої води по кам'яним порогам, і втома минеться, на душі посвітлішає, і ти йдеш у гомін і метушню буденності оновленою людиною. Місцевість, на якій було засновано Житомир, має назву Замкова Гора, так як в колишні часи її охороняла дерев'яна фортеця. І до тепер на цій території збереглося багато історичних споруд, а центральну її частину займає зелений сквер, в центрі якого встановлено гранітну глибу з датою заснування міста. Але над самим обривом, за будівлею колишнього магістрату і старовинною кам'яною кладкою, яка є свідком і надійним охоронцем багатьох подій минулої історії міста, на протязі десятиріч був занедбаний смітник, схоронений від випадкового погляду тією самою кам'яною стіною. І ось Учбовим центром "Шакті" була отримана згода від комунальних служб міста на роботи по облагороджуванню ділянки над схилом, після чого протягом декількох вихідних днів місце було звільнено від скопища сміття та сухих стовбурів дерев, розчищені асфальтовані доріжки, які буди надійно сховані під шаром землі і бруду, встановлено чотири лавочки та закладена основа під два майбутніх квітника у формі двох сердець. Саме в цьому місці сьомого травня Теософами із Києва, Одеси та Кропивницького, які зібралися на цю знаменну подію, а також членами Житомирського учбового центру та нечисленними гостями було проведено закладання Духовного Магніту.
Всі учасники події створили живе коло, після чого з вступною промовою виступила президент ТТвУ Гавриленко С.Й. Вона передала Магніти від тих осередків України, представники яких особисто не змогли бути присутніми на церемонії, а саме передала символ від Кримських колег, а від Луганського УЦ "Лотос" камінь з гори ім.О.П.Блаватської, що знаходиться в Луганській області поблизу села Палієвка, де у 2012 році було закладено Духовний Магніт і зведено субугран. Володимир Павлов від Київського відділення "Анк" передав камінь у формі серця, який протягом багатьох років був свідком подій та медитацій, що відбувалися у київській теософській бібліотеці, а також зачитав привітання від передав гліф із знаком "ОМ" від членів УЦ "Протей" із Дніпра і землю із "Музейного центру О.П.Блаватської та її сім'ї". Віктор Володимирович Перевалов передав від Одеського відділення „Перлинне намисто” землю з території "Культурного центра О.П.Блаватської", і також камінь з гори ім.О.П.Блаватської. Калашнікова Раїса Михайлівна передала від Кропивницького відділення "Лайя" квітку білого Лотоса ручної роботи, виконану із бісеру. Від Житомирського УЦ "Шакті" у загальну скриньку лягла оніксова зелена черепашка, насичена енергіями багатьох медитацій. Запрошений на церемонію закладання Духовного Магніту викладач Житомирського коледжу культури і мистецтв ім.І.Огієнко, член спілки кинематограістів України, востокознавець і мандрівник Вячеслав Михайлович Майборода зробив свій внесок до Скриньки-Магніту у вигляді статуетки Будди ручної роботи, виготовленої ченцем одного з буддійських монастирів. Духовний спадкоємець Олеся Бердника, який підтримує тісний зв'язок з родиною останнього, Олег Земнухов, передав до Скриньки нагрудний знак «Українська Духовна Республіка», переданий для церемонії дружиною Олеся Бердника, землю з могили і барвінок з-під оселі видатного письменника і волеборця, а також землю з могила найстарішого мольфара Карпат. Під час церемонії свій особистий внесок у вигляді індивідуальних магнітів зробили члени Київського, Одеського відділень та Житомирського УЦ. Кожний із переданих артефактів пройшов через живе коло із рук всіх присутніх на церемонії. Всі учасники події висловили своє бачення того, що відбувалось, і свої почуття, породжені цією неординарною церемонією.
Світлана Йосифівна виголосила слова вдячності і прохання підтримки до О.П.Блаватської та Учителів, після чого коло всіх присутніх на церемоній замкнулося і кожен звернувся з внутрішнім призовом-молитвою до Тих, Хто Пройшов Шлях раніше нас. По спостереженню багатьох учасників події, величезна Сила, зіткана із високих енергій, вирувала по колу учасників і по місцю Сили загалом в цю мить.
Скриньку з Духовним Магнітом було закладено в землю над самою прірвою, а над нею встановлено знак із зображенням пульсуючого Серця і надписом на різьбленій табличці «Тут б'ється Серце Житомира».
Після закладання Магніту учасники церемонії прийняли активну участь у висадці кущів самшиту навколо пам'ятного знаку та посадці квітів у квітники.
На протязі всього часу проведення церемонії у просторі лунала атмосфера піднесення та надзвичайної любові. Не зважаючи на досить спекотливу погоду, листя дерев та легкий вітерець створювали приємну прохолоду, і через кілька годин місцеві жителі вже почали обживати цей невеличкий поки ще скверик в центрі міста.
Завершилася церемонія закладки Духовного Магніту дружнім обідом всіх присутніх.

Комментариев нет:

Отправить комментарий