2015-10-07

Хочеш бути щасливою? – будь!

"Хочеш  бути   щасливою? – будь!" Під таким девізом 24 вересня 2015 року відбулася наша чергова зустріч з мешканцями соціального Центру захисту матері та дитини, що діє у Кіровограді, та про який ми вже розповідали у своїй замітці Їм потрібна духовна їжа.
         
Цього разу ми прийшли до них у День обласного центру. Віра Махоріна розповіла їм про історію міста, про визначні постаті Степової Елади, красу рідного краю, особливо про його багаті театральні традиції. Адже у цьому році вже 43-й раз пройшло Всеукраїнське свято театрального мистецтва Вересневі самоцвіти. З цієї нагоди до Кіровограда завітали колективи 10 театрів України, були гості з Грузії та Литви. Почули молоді мами та працівники Центру також про розвиток селища Нове, бо якраз тут розташований Центр, який став для них, хоч і тимчасовою, та все ж справжньою домівкою.
      
Разом з нами  на цю  зустріч прийшла місцева поетеса, член творчого обєднання Парус Валентина Саєнко. Вона з великим натхненням та сердечністю прочитала свої прекрасні вірші, в яких оспівала  рідне село Вільне, селище Нове та місто Кіровоград.
    
Особливим був виступ Валентини Богуш. Її розповідь про те, як ростила, вчила, і виховувала свого сина, який зараз живе в місті Київ, має свою сім’ю і успішно працює  – запала в душу кожного. Вона наголосила на тому, що дуже хотіла бути щасливою сама, і мріяла, щоб щасливим став її син. Тому зараз радіє з того, що досягла бажаного у своєму житті  і запевнила присутніх, що це можливо для кожного. Треба тільки дуже захотіти і робити для цього все від тебе залежне, тому що наша доля лише у наших руках.
       
Приємним та незвичним моментом зустрічі стало прохання молодої мами Ірини Воляр, яка звернулася до Віри Махоріної стати для неї бабусею, а для її 1,5-річного Сергійка прабабусею. Нехай і символічно, але тут вони і поріднилися. Вона подарувала йому ляльку -  Буратіно, яку пошила своїми руками. Діти отримали чимало солодощів, фруктів, а також духовну їжу - дитячі книжки, журнали, інші творчі видання на теми життя.
          
Потім всі разом висадили на подвір’ї Центру багатолітні різноманітні квіти та кущі. 

Простилися зі словами: Дівчата, хочете бути щасливими? – Будьте! . 
Ініціативна група ТОС, Кіровоград

Комментариев нет:

Отправить комментарий