2016-06-07

Що не зустріч – то радість!

До цієї зустрічі, яка відбулася в “Міжнародний День захисту дітей”, а саме 1 червня 2016 року, з мешканцями соціального Центру захисту матері та дитини, ми готувалися заздалегідь. Перш за все вивчили проблеми та потреби немовлят та їхніх матерів на даний момент життя, тому і прийшли, як кажуть,  не з пустими руками. Зібрали чимало одягу, взуття, інших речей, як для дітей, так і для дорослих, придбали деякі першочергово необхідні побутові товари. 
Участь у благодійній акції взяли не лише члени Ініціативної групи ТОС, але й наші однодумці – Сергій та Лілія Лопатенки, завдяки яким на столі з’явилися цукерки, печиво, тістечка та ягоди з їхнього саду. 
 
Приємно було бачити знову поряд з нами Голову та Секретаря Новенської селищної ради Сергія Денисенка й Ірину Огаль, депутата Кіровоградської міської ради Валентину Яремчук, постійну учасницю таких зустрічей поетесу Валентину Саєнко. Кожен з нас приніс тепло свого серця, щирі побажання добра, щастя, радості, здоровя  всім присутнім. І хоч для самих дітей веселе свято не вийшло, бо вони ще дуже маленькі, а ось матерям цей День нагадав про необхідність захищати права малечі, дбати про їхнє виховання, освіту, духовний розвиток з тим, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками та гідними громадянами нашої країни. 
Розходилися зі словами: “Дійсно, що не зустріч – то радість!” і це завдяки тій позитивній атмосфері, яку кожного разу створює дуже енергійна, привітлива, доброзичлива директор цього закладу Інна Олександрівна та її зовсім невеличкий колектив.
Ініціативна група ТОС, м. Кіровоград      

Комментариев нет:

Отправить комментарий